מדור רכב

ציפויים נאנו קרמיים לרכב, הם באמת עובדים?


על פי סקירות מקיפות ובדיקות מעשיות שערכנו, מסתבר שציפוי נאנוקרמי לרכב יכול לשפר משמעותית את חויית הנהיגה. הכל תלוי באיזה חומרים משתמשים ואיך מיישמים אותם. ליקטנו עבורכם את חומרי הציפוי שכל אחד צריך.

קרמיק פרו 9H - נוזל עוצמתי במיוחד המאפשר הברקת משטחים ויצירת שכבת מגן נאנוקרמית שנשארת לפחות 24 חודשים בתנאי אקלים קיצוניים.

קרמיק פרו טקסטיל - תרסיס לניקוי טקסטיל היוצר שכבת הגנה נאנוקרמית המונעת ספיגת נוזלים ומעכבת את דהיית הצבע בבדים ויריעות שונות.

קרמיק פרו פלסטיק - משמש להגנה על משטחי פלסטיק משריטות ומכות שונות. מתאים לציפוי החלקים הפנימיים והחיצוניים של הרכב.

קרמיק פרו ספורט - משמש לשימור ולתחזוקת כלי טייס ושייט ספורטיבים באמצעות שכבת מגן שנשארת עד 24 חודשים בתנאי אקלים קיצוניים.

קרמיק פרו לייט - משחת פוליש המחליפה את הפוליש ווקס לרכב שהיינו עושים פעם. השכבה מעניקה ברק והגנה בפני שריטות למשטחים צבועים.

קרמיק פרו עור - ציפוי מגן היוצר שכבת הגנה בפני קרני השמש ומחדירת נוזלים שעלולים להשפך על משטחי עור. משמש בעיקר להגנה על ריפודים וסלוני עור.

קרמיק פרו להגנה מפני גשם - ציפוי מגן דוחה מים ומחזק משטחי זכוכית. שכבת ההגנה הנאנוקרמית דוחה טיפות מים והופכת משטח זכוכית רגיל למשטח מוגן בפני מכות לא צפויות. מומלץ מאוד לצפות את השמשות כהכנת הרכב לחורף.

קרמיק פרו פוליש - חומר ניקוי לרכב המשמש כיסוד להכנת משטחים לקראת ציפוי בחומרים מסדרת פרו קרמיק. החומר מנקה את המשטח ברמה הנאנומטרית ומאפשר התחברות מושלמת בינו לבין שכבת ההגנה.

חשוב לדעת איך ליישם את חומרי הציפוי, אפשר ללמוד איך לעשות את זה לבד או פשוט לפנות לאחד מהמיישמים המוסמכים של חברת נאנו שיין.